Intenzivní kurz hormonální jógy NEJEN  pro diabetiky (ženy i muži)

Na intenzivním kurzu se společně naučíme celou sestavu hormonální jógy při cukrovce. Je to sestava, jejíž autorkou je Dinah Rodrigues a je speciálně vyvinuta tak, aby účinně pomáhala s cukrovkou. Jak? Pomocí jednoduchých cviků dochází k podpoře funkce slinivky, pomáhá v činnosti játrům, ledvinám, nadledvinkám a také hypofýze. Pravidelné cvičení této příjemné terapeutické sestavy pomáhá zvyšovat kvalitu života při onemocnění cukrovkou. Přináší pohodu, vitalitu a radost do života. Přijďte to zažít.

Cvičení je vhodné i preventivně –  pokud netrpíte cukrovkou, ale máte ji v rodině. Prediabetes – vyšší hladina krevního cukru. Při zrátě radosti a chuti do života. Více informací ZDE

Na kurzu vás naučím celou sestavu a také se naučíte antistresové a relaxační techniky.  Kurz je vhodný pro muže i ženy. Po skončení kurzu budete moci začít svou  pravidelnou domácí praxi.  Z kurzu si odnesete nový náboj a pohodu, podrobný toštený návod všech cviků, abyste mohli rovnou začít cvičit doma  Absolvování kurzu neopravňuje k jeho výuce. Školitelkou lektorů je pouze Dinah Rodrigues.

 

Čas konání kurzu:
sobota  18.5.    17 – 20   neděle  19.5.   9  – 15

 

Cena kurzu: 2800 Kč nebo 2500 Kč/osobu přijdete-li v páru s kamarádkou. Při objednávce napište tuto informaci do poznámky, aby bylo možné vystavit slevu. (napište jméno osoby, která se bude společně s vámi hlásit na kurz. Sleva pro maminky na MD a ženy v důchodu 500 Kč. Slevu nelze uplatnit zpětně.

 

 Přihláška

nahrávám mapu....

Podrobnosti

Datum: 18/05/2019 - 19/05/2019

Cena: 0,00 Kč

Místo konání: Centrum Hormonální Jógy
Umělecká 4, Praha 7