Individuální výuka hormonální jógy

Máte v úmyslu se naučit hormonální jógu v soukromí?

Individuální výuka hormonální jógy přináší řadu výhod. Naučíte se cvičit celou sestavu pod mým vedením, takže si budete jistá, že vše cvičíte správně, podle metodiky autorky Dinah Rodrigues.

Individuální výuka probíhá v mé pracovně, kterou mám přizpůsobenou pro tento účel a také pro individuální koučink.

Termín vybíráme podle časových možností obou stran a obvykle vycházím vstříc s časem.

Jak individuální výuka hormonální jógy probíhá?

Indiviuální výuku mám rozdělenou do dvou tříhodinových bloků. Na prvním bloce spolu projdeme sestavu, včetně technik a projdeme polovinu antistresových cviků. Ty jsou součástí výuky hormonální jógové terapie. Druhý učební blok následuje s několikadenním odstupem, obvykle za týden. Je to proto, aby si vše „sedlo“ a byl dostatek času také na opakování doma. Druhý účební blok zaměřuji na opakování technik, celé sestavy a také kladu důraz na nácvik samostatného cvičení. V rámci druhého učebního máme prostor pro dokončení antistresových technik.

Praktické informace

Pokud budete mít pocit, že potřebujete přidat výukový blok, je to možné. Může být v plném rozsahu tříhodinový nebo dvouhodinový. Další variantou je možnost individuální opakovací lekce. Přijdete si zopakovat vše, co budete potřebovat.

Cena indiviuální výuky hormonální jógové terapie je 3800 Kč ve výše zmíneném rozsahu. Součástí výuky jsou i materiály, které obsahují podrobně popsané návody na cvičení včetně obrázků.

Vyučuji: hormonální jógvou terapii pro ženy, muže a sestavu nejen při cukrovce

Reference

„Už po prvním měsíci cvičení jsem mohla při menstruaci normálně fungovat.“

Alice

Hormonální jóga mi vrátila doslova radost do života.

Jana

Psychosomatika, vnitřní bariéry aneb máme to v hlavě?

Jsem si vědoma toho, že vše souvisí se vším, zejména  v našem těle.  Proto moje práce obsahuje v i mentální praci s klienty.  O co jde? O průvodcovství osobním prozvojem, neboli o individuální koučink. Klient si nachází mnohá uvědomění, vnitřní zdroje a odvahu k překonání vnitřních bariér. V případě dotazů mě kontaktujte.

Těším se na vás! Anna