Stále ještě přemýšlíte čím potěšit své kamarádky či mamku? Aby to byl dárek neotřelý a takový, který má význam? Připravila jsem pro vás k Vánocům poukázku na Kurz hormonální jógy.

Nabídka kurzů obsahuje víkednové kurzy, které jseou ideální pro ženy, co se chtějí naučit celou sestavu co nejrychleji a hned začít samy cvičit. K dispozici jsou kurzy i večerní – tzv. měsíční, kdy kurz máme každý čtvrtek večer od 17:30 do 19:30 po práci a je rozdělen do dvouhodinových bloků. Tempo výuky je tedy pomalejší a je i vhodné pro ženy, co nemají k dispozici možnost „kurzovat“ o víkendu.

Ne zcela známou, avšak též využívanou mozností jsou individuální kurzy. Individuální kurzy ocení zvláště ženy, které nechtějí cvičit se skupinou žen a chtějí mít lektorku „jen pro sebe“, což má samozřejmě své výhody.  K dispozici jsou i celodenní opakovací semináře pro absolventky, které již dlouho necvičily a chtějí si vše zopakovat. Zkrátka, nabídka  je širkoká a věřím, že si vybere každá.

Vánoční poukaz můžete věnovat i na další služby, které mám v nabídce. www.hormonalni-joga-cviky.cz/koucovani

A pokud v nabídnce není to, co byste potřebovali, neváhejte mi napsat.http://hormonalni-joga-cviky.cz/kontakt/ S radostí se nechám inspirovat.

Vyberte si typ kurzu podle vašich preferencí

Přeji vám krázné prožití Vánoc a hodně zdraví po celý rok 2018!