Vánoce se kvapem blíží a možná ještě stále přemýšlíte, čím obdarovat své kamarádky či příbuzné. Sama mám ráda dárky, které udělají radost a jsou navíc i prospěšné! Proto jsem pro vás připravila již nyní nabídku vánočních poukázek na kurzy hormonální jógy.

V nabídce najdete velmi oblíbené kurzy víkendové, kdy se ženy naučí cvičit techniky a celou sestavu během víkendu, měsíční, které jsou rozložené do 4 – 5 večerních lekcí. Do nabídky jsem zařadila také kurzy dvouměsíční, které jsou oceňované především ženami, které mají nadostatek časových možností a tudíž ocení pozvolné, avšak pravidelné temto výuky. Nově můžete věnovat také celodenní opakovací seminář nebo individuální výuku.

Dárková vánoční poukázka je platná 6 měsíců od jejího vystavení. Takže si vklidu můžete vybrat svůj kurz tehdy, až vám to bude vyhovovat. Nabídka kurzů se bude neustrále doplňovat a těšit se můžete nejen na kurzy v Praze, ale také v jiných městech, například: Poděbrady, Lysá nad Labem, Nymburk, Mělník, Čelákovice, Beroun, Benešov a podobně. Pokud chcete získávat nejčerstvější informace o připravovaných akcích stačí zadat svůj email do odběru novinek. Tak dostanete informace z první ruky a své místo na kurzu budete mít jisté. Kurzy budou probíhat každý měsíc.

Těším se na vás! vaše Anna