Koučování

Slovo kouč mi zní stroze. Příliš byznysově a manažersky. V tomto významu slova se za kouče tedy nepovažuji. Považuji se za průvodce, který s vámi jde po cestě vašeho osobního rozvoje. Osobní rozvoj může být cokoliv, co ve vašem životě řešíte a nalezení východiska vás posouvá drobnými krůčky vpřed. Baví mě, když hledání a nacházení odpovědí vyústí v uvědomění nějakého AHA momentu a když pak vnímám příval energie a úlevy, která následuje a dává energii vykročit zase kousek dopředu.

Práce s lidmi je pro mě posláním. Vždycky jsem milovala přímý kontakt s klienty. Mnoho let jsem působila v obchodní oblasti a i přes velkou konkurenci, mi klienti dávali najevo, že je spolupráce se mnou baví. Často říkali, že jsem úplně jiná než zbytek obchodního trhu a že ze mě vyzařuje něco jiného. To, co mě odlišovalo, byl opravdový zájem o lidi, se kterými jsem pracovala. A toto mi zůstalo i poté, co jsem opustila obchodní obor. Cítila jsem, že mám lidem, se kterými se potkávám, něco předat. Pomoci je někam posunout, postrčit. Někdy stačí jedna věta, jedna informace, která způsobí výše zmíněný AHA moment a nastartuje akci.

Koučování je individuální setkání s klientem, který obvykle přichází s nějakým problémem či tématem na pozadí své mysli. A právě na tom, s čím klient přichází, pracujeme. V rámci koučovacího procesu neradím. Ale kladu klientovi otázky, které ho vedou k nacházení indicií a jako směrovky ho vedou dál. Být nestranným pozorovatelem mi umožňuje klást otázky a pomoci nacházet klientovi nové úhly pohledu na danou situaci. Smyslem sezení je ujasnění situace, nalezení nových cesta a vědomí toho, jaké jsou další kroky na cestě.

Sezení a ceny koučování

Často mám dotazy, kolik je potřeba sezení k tomu, aby došlo k nějaké změně, posunu. Nepředepisuji klientovi, kolikrát za mnou musí přijít. Nechávám toto zcela na rozhodnutí klienta. Neboť, každý je individualita a na realizaci svých cílů, snů a třeba i rozhodnutí potřebuji jiný čas. Někomu stačí jedno sezení, někdo rád chodí pravidelně a někdo nepravidelně. Tak jak každý potřebuje.

Vnitřně cítím, že koučování má být přístupné každému. Nemá být jen „trendy možnost pro manažery a firmy“ a tak je moje cena za koučování, věřím, přístupná každému. Nesnižuji tak svou hodnotu ani kvalitu své práce, ale otevírám se všem, kteří by například nemohli dát za koučování 2000 Kč a více za hodinu.

Moje cena za hodinové koučování je 950 Kč.

Certifikace kouče

Reference

Paní Preclíková, ráda bych Vám poděkovala za Vaši úžasnou práci. Uvědomila jsem si spoustu mezer a bílých míst v mém životě a zároveň jsem si potvrdila, co je pro můj život důležité a na čem potřebuji pracovat. Přeji Vám mnoho spokojených klientů, jako jsem já, kteří na sobě chtějí pracovat,

Milada

Paní Preclíková, kudy chodím, tudy Vás chválím, děkuji, že jsem Vás potkala.

Hanička

Paní Preclíková, cítím neskutečnou úlevou. Jako kdybych u vás nechala 20 kilo zavávají. Cítím se daleko víc klidu a v bezpečí a víc si věřím.

Jitka

Člověk musí chtít sám něco změnit! V mém případě všechno šlo pozitivně, ale to asi souvisí hlavně s tím, že jsem opravdu chtěla.
Paní Preclíkovou moc doporučuji, protože je profesionál, empatická bytost… prostě anděl.

Lucie

Po prvním týdnu se něco zlomilo, už na dítě neřvu, nerozčiluju se, víc spolu mluvíme a sdílíme. Uvědomuju si, že dělám věci jinak. Taky říkám to, co si myslím a ne to co by chtěli okolo slyšet.

Dorka

Aninko, konečně jsem pochopila ty věci, co mě blokují a konečně je teď můžu pustit. Díky!

Kateřina

Situace doma s dětma už řeším s nadhledem, mám pocit, že to, co mě dřív rozčilovalo, mě teď nechává klidnou.

Markéta

Paní Preclíková, „vy jste mojí dceři změnila život“, takovou jaká je teď ji neznám… vyřešila svůj vztah, změnila práci, začala žít. Prostě vzala svůj život do vlastních rukou.

Hana
Přeci je trochu poradenství: nacházím nové možnosti a příležitosti

Mnoho let v obchodní a marketingové oblasti mě naučilo vidět nové příležitosti a možnosti ke zviditelnění/prodeji na trhu v oblasti marketingu PR, práce s cílovými skupinami atd. Baví mě vymýšlet a pracovat s projekty, které mají SMYSL. Pokud máte pocit, že vám můžu pomoci s vaším smysluplným projektem, kontaktujte mě.

Těším se na vás! Anna