Hormonální jóga. Nový trend cvičení pro ženy?

Pojem hormonální jóga pro ženy se poslední dobou skloňuje snad ve všech pádech. Vypadá to, jakoby se jednalo o novou módní vlnu trendy cvičení pro ženy. Může to tak vypadat. Ve skutečnosti se o hormonální józe často mluví proto, že již mnoha ženám pomohla uzdravit...

číst více

Vánoční dárkový poukaz

Stále ještě přemýšlíte čím potěšit své kamarádky či mamku? Aby to byl dárek neotřelý a takový, který má význam? Připravila jsem pro vás k Vánocům poukázku na Kurz hormonální jógy.

číst více

Opakovací lekce nebo celodenní opakovací workshop?

Celodenní opakovací seminář hormonální jógy. Kdy jít na opakovací lekci hormonální jógy a kdy naopak na celodenní opakovací seminář? Na opakovacích hodinách, kde je jasně vymezený čas k dispozici, vždy procvičíme celou sestavu. Předpokladem ale je, že účastnice mají...

číst více

Připravuji….

Již brzy budou k dispozici další nové termíny kurzů. Sledujte web nebo se přihlašte k odběru novinek, ať vám již nic neuteče. :o)

číst více

Menopauza jako nový začátek?

Co se podívat na menopauzu z “ jiného úhlu“. Třeba jako na období nového počátku?  Ale jak se ze začarovaného kruhu, pesimismu, špatné nálady a zdravotních potíží dostat?

číst více